Profil

Vedenie podvojného účtovníctva a ekonomické poradenstvo

Poskytujeme cenovo dostupné účtovné služby
v celom ich komplexe a rôznorodosti

Profil spoločnosti

 

Spoločnosť Profibilanc, s.r.o. vznikla v roku 2008 rozdelením spoločnosti Eurobilanc s.r.o. na dva samostatné právne subjekty.

Činnosť spoločnosti je zameraná na poskytovanie cenovo dostupných účtovných služieb v celom ich komplexe a rôznorodosti. Našim klientom ponúkame nielen vedenie podvojného a jednoduchého účtovníctva, vedenie mzdového účtovníctva a ostatné ekonomické činnosti, ale aj ekonomické poradenstvo zamerané na optimalizáciu daňového zaťaženia klienta.
Ku každému klientovi pristupujeme individuálne poskytnutím nadštandardného servisu z hľadiska kvality práce i časovej flexibility, pričom vždy rešpektujeme jeho požiadavky.

Svoje služby poskytujeme prostredníctvom stálych zamestnancov, čo je základným predpokladom pre dlhodobú a kvalifikovanú spoluprácu s klientom a vybudovanie si vzájomnej dôvery, bez ktorej by spolupráca nebola možná.
Kvalifikáciu zamestnancov neustále zvyšujeme a rozširujeme. Naším cieľom je poskytovať služby klientom na pokiaľ možno najvyššej odbornej úrovni a v súlade s najnovšími predpismi a legislatívou v našom odbore.

Na všetky zmeny klientov včas upozorňujeme, aby mali možnosť sa na novú legislatívu pripraviť a zareagovať. Samozrejmosťou je komunikácia so zákazníkmi prostredníctvom internetu, vrátane zasielania dát a výstupov, čo nám nielen uľahčuje spoluprácu, ale hlavne šetrí čas a umožňuje spolupracovať aj s klientmi zo vzdialenejších oblastí.

Medzi našich klientov patria spoločnosti podnikajúce v oblasti služieb, obchodu, školstva, poľnohospodárskej výroby, ale aj advokáti a osoby podnikajúce podľa osobitných predpisov.

Všetky služby poskytujeme ako právnickým, tak i fyzickým osobám, pričom ochranu dát a diskrétnosť pri ich spracovaní považujeme za samozrejmosť.

SuperFaktura.sk

 

O nás

Spoločnosť Profibilanc, s.r.o. vznikla v roku 2008 rozdelením spoločnosti Eurobilanc s.r.o. na dva samostatné právne subjekty. Činnosť spoločnosti je zameraná na poskytovanie cenovo dostupných účtovných služieb v celom ich komplexe a rôznorodosti. Našim klientom ponúkame nielen vedenie podvojného a jednoduchého účtovníctva, vedenie mzdového účtovníctva a ostatné ekonomické činnosti, ale aj ekonomické poradenstvo zamerané na optimalizáciu daňového zaťaženia klienta.

Kontakt

Sídlo: Štúrova 45, 900 33 Marianka
Prevádzka: Business Centrum Polianky
Polianky 3327/5
841 01 Bratislava-Dúbravka
Tel.: (02) 529 231 65
Mobil: +421 911 757 790
Fax: (02) 529 231 55
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.